Güzel Bir Uyku İçin, Size Özel Çözümler…
Senin Yatağın, Senin Rahatın…

Uyku kelimesinin anlamlarından birisinin çevrede olan bitenin farkında olmama, tehlikeyi sezememe durumu oluğunu biliyormuydunuz? Böylesi bir anında insan güvende ve huzurda hissetmek ister kendini. İşte bu bilinçle ”BERA YATAK” olarak biz ürettiğimizin bir yataktan ibaret olmadığını, aslında güven, huzur ve bütün günün yorgunluğunun unutulacağı farklı bir doku üretmek zorunda olduğumuzun farkındayız. Esasen çokta kolay olmayan bir iş yaptığımızı ve günün 1/3′ ünü geçirdiğiniz yatağınızın hayatınızın da ne kadar önemli bir yeri olduğunu biliyoruz. En masum anınızda vücudunuzu saran ve size o güveni veren şeyin üretiminin her aşamasında her bir dokunuşta bir parçamızı katıyoruz.

Rahat bir uyku için olması gereken her şeyin var olduğu yatak serilerinde sağlıklı bir uyku, ”BERA YATAK” ın hem estetik hem de fonksiyonel özelliklerin bulunduğu ürünleri, yatak odalarınızda sizleri bekliyor…

Misyonumuz:

Hayatının 1/3’lük bölümünü uyuyarak geçiren biz insanların böylesine büyük bir zamanı daha kaliteli, sağlıklı, konforlu ve hijyenik bir şekilde geçirmesini sağlamak.

Vizyonumuz:

Uyku ürünlerinde geliştirdiği yeniliklerle ve koleksiyonlarla uyku teknolojisinin yapılabileceklerin sınırını yukarı taşımak ve mükemmel uyku kalitesini dünyanın dört bir yanında yaşatarak uyku ürünleri sektörünün öncülerinden biri olmak.